.

.

15CM Долго Rayon Loope Tassel Дополнителните Средување на Африкански Чипка Лента За Шиење латинска Фустан Облека, Облека, Додатоци Завеса Diy

15CM Долго Rayon Loope Tassel Дополнителните Средување на Африкански Чипка Лента За Шиење латинска Фустан Облека, Облека, Додатоци

DEN 971.00
DEN 1142.40
-15 %
Количина на стоки


Име на производ : rayon loope средување на tassel
Големина : околу 15cm должина
Боја : како на сликата шоу
Еден многу : имаат 19.8-10 Meters
Мини кол : 10meters/боја
Акции : сите бои имаат 500pieces
Производство Детали
loope fringe ,pls види слика
месо розова боја имаат акции,ако е потребно pls остави порака до нас tks

боја:
светло виолетова, розева, сина, црна, златна, кралска сина, црвена, бела, виолетова, жолта, портокалова, роуз
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Rayon / Најлон
Техника:
Плетенка
Ширина:
15cm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ