.

.

DIY Мајмун Цвет Пеперутка Со Сопствени Деца Име Ѕид Decals , Персоналните Име Винил Ѕид Налепници Бебе бебе соба Оркестарот Уметност

DIY Мајмун Цвет Пеперутка Со Сопствени Деца Име Ѕид Decals , Персоналните Име Винил Ѕид Налепници Бебе бебе соба Оркестарот Уметност

DEN 533.00
DEN 619.68
-14 %
Количина на стоки


Квалитет : со Користење на увезени материјали водоотпорен / сончање / отстранлив, увоз трансфер филм, затворен достапни за 15 години, изложување на сончева светлина е исто така се користи повеќе од 5 години
Карактеристики : Со традиционалните хартија намалување на уметноста и напредни резба занает,Отстранлив & Еколошки & Водоотпорен & No-Toxi,Двоен Модел во Стакло,внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом,тоалет,канцеларија,детска градинка,ученичкиот дом или продавница/Еколошки безбедно
1 сет обично вклучува : 1 лист Винил Decal;1 лист за Пренос на Фирмата;1 buc Инструкции Во Engsish.1 buc Препорачува заврши ефект дијаграм
боја : Изберете од Бои ЛИСТАТА Подолу( стандардната боја за сликата покажува),Боите можат да се разликуваат slighty поради компјутер резолуција.
-
ЗАБЕЛЕШКА : P закуп Забелешка Потребните Име и Бојата на името, во ред. Случаен боја на името е кафеава .
СТИЛОТ НА : Персоналните Деца Име Ѕид Налепници Бебе бебе соба Девојка Dcor
СТИЛ Б : Персоналните Деца Име Ѕид Налепници Бебе бебе соба момче Dcor
ЗАБЕЛЕШКА : P закуп Забелешка Потребните Име и Бојата на името, во ред. Случаен боја на името е кафеава .
-
-
Боја Картичка :
Плаќање : да ја прифатиме Alipay на Ali Express. Можете да платите со Кредитна Картичка (ЈЕНИ канал и канал поени), Веб Пари (познато како WM), TT, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство и толку. Вашата цел ќе бидат затворени ако не може да се заврши плаќање во 20 дена.
Пакет : немојте да се грижите. Обично ние пакет на стока и од картон цевка за да бидете сигурни дека ќе го добијат тоа во задоволителна состојба. Ние обезбедуваме квалитет во услугата. Ве молиме љубезно ве молиме да ни ги испратите слики на пакет ако тоа беше скршен или оштетен кога ќе се примени, ние ќе испрати нов производ или да ви даде целосна наплата.
Превозот : Светот превозот услуга.Обично објект ќе бидат испратени во 1-3 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Ние ќе се прогласи за вашиот објект како "подарок" и вреднуваат по пониска цена за царинење погодност. Ние не сме одговорни за било каква даноци, давачки и давачки во вашиот царински. Понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако вие не може да го добиете вашиот парцела во времето, ве молиме контактирајте со нас прво. Ние ќе одговорен за какви било штети или загуби кои се случиле за време на превозот.
Контакт со Нас на : Ние богатство на нашите клиенти и бизнис многу. Ние ќе го цениме многу ако може да ни остави 5 ѕвезди и позитивни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас прво ако имате било какви проблеми околу нашиот производ како што недостасува писма , погрешно количина, погрешен производ, стуткани или не се толку задоволни во секој поглед, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши и да се обезбеди resending или враќање или други ќе се согласи решенија. Ве молиме не го напушти било повратни информации до проблемот е решен. Ние ќе одговори на вашата порака во 24 часа во работни денови. Добредојде во секое време!

боја:
Сина лисја, Зелени лисја, Меки розова лисја, Топла розова лисја, Виолетова остава
Големина:
Boy, Girl
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
handmade002
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
handmade002
Тема:
Цртан филм
Бренд Име:
ѕидот е приказна
Материјал:
Пластични
деноминирани единица:
Сет
боја:
боја картичка
Тема:
мајмун пеперутка
Потеклото:
Шангај
простор:
бебе бебе соба & детска спална соба
is_customized:
yes
Функција:
Табла Налепница
R

Тие исто така купуваат со овој производ