.

.

Нова Мода Накит Бохемски Корејски Бисер Headbands Коса Синџир Acessories За Жените Цвет Еластична Headband

Нова Мода Накит Бохемски Корејски Бисер Headbands Коса Синџир Acessories За Жените Цвет Еластична Headband

DEN 384.00
Количина на стоки


Бесплатен Превозот!2014 Нова Мода Накит Бохемски Корејски Бисер Headbands Коса Синџир Acessories За Жените Цвет Headband
Големина : 50cm цвет големина : D. 2cm Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3 -7days dhl.com EMS Околу 3 -7 дена ems.com Кина Пост Воздух За 10-30 дена 17track.net/Index En.html e Packet Околу 7 -15 дена usps.com Продавачот за Испорака Метод За 7 -15 дена 4006877805.com/EN/ Забелешка : Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа Поради т тој временската разлика меѓу нас, ви благодариме за вашиот understandin. Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи!
Ако се потврди приемот во рок од еден месец и да се направи проценка за нашите производи, ние ќ ви даде забава. Ако имате било какви прашања по добивањето на производ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Геометриски
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Headbands
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
bestybt
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
YBT30322
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
R

Тие исто така купуваат со овој производ