.

.

Топла продажба Авто затемнување секси девојка заварување маска хауба, заварување шапка шлемови штитник за лицето бесплатен превозот

Топла продажба Авто затемнување секси девојка заварување маска хауба, заварување шапка шлемови штитник за лицето бесплатен превозот

DEN 1266.00
DEN 1391.52
-9 %
Количина на стоки


Авто затемнување Заварување шлем очила
Моќност : Соларна + Li батеријата.
Филтер димензии : 110 x 90 x 8.5 mm
ГОЛЕМ Приказ на големина : 93 x 43mm
Светлината државата сенка : 4
Темно државата сенка : 9/13
Сенка контрола : Надворешен
Префрлување време : 1/25000s
Чувствителноста контрола : Прилагодлив
Напојување : Литиум батерии + сончевиот
Време е од темно до светло : 0.1 до 0.9 s прилагодливи
Оперативен температура : -10 до 55 Centi степен
Работниот статус за секоја маска за заварување.
1 ФИЛТЕР ГОЛЕМИНА 90mm×110mm да 2 ПРИКАЖУВАЊЕ на ГОЛЕМИНАТА 42.5 mm×92.5 mm yes 3 СВЕТЛИНА СЕНКА DIN4 ПОМИНАЛЕ 4 ТЕМНА СЕНКА DIN9~13 ПОМИНА 5 ЧУВСТВИТЕЛНОСТ 1/25000 S ПОМИНА 6 ОДЛОЖУВАЊЕ 0.1~1.2 S ПОМИНАЛЕ 7 ЛАК ПОЧНУВАЈЌИ 10 A добри перформанси 8 DIN9 10- 20 A добри перформанси 9 DIN10 20- 40 A добри перформанси 10 DIN11 40- 100 A добри перформанси 11 DIN12 100-175 A добри перформанси 12 DIN13 175-500 A добри перформанси

Погледнете Област:
93X43MM
Чувствителност:
0.01 S
кертриџ големина:
53CM---63CM
Соларен Погон:
Yes
Автоматско Затемнување:
Yes
Шлем Материјал:
PP
Напојување:
СОЛАРНИ + LI БАТЕРИЈАТА
Се Префрлат На Време:
1/20000S
Број На Модел На:
WSL-600F
Објектот:
Соларни Авто затемнување заварување Шлемови
R

Тие исто така купуваат со овој производ