.

.

4 Парчиња Златен Накит Кутија Нозете на Животните Кутија Нога 42x34mm

4 Парчиња Златен Накит Кутија Нозете на Животните Кутија Нога 42x34mm

DEN 456.00
Количина на стоки


4 Парчиња Златен Накит Кутија Нозете На Животните Кутија Нога
Доаѓаат со злато завртки.
Материјал : цинк легура
Големина : 42x34mm

Материјал:
Метал
DIY Материјали:
Дрво
R

Тие исто така купуваат со овој производ