.

.

Евро-Американски Стил Полиран Златна Боја Смола Парфем Jewellry Ѓердан

Евро-Американски Стил Полиран Златна Боја Смола Парфем Jewellry Ѓердан

DEN 356.00
DEN 400.32
-11 %
Количина на стоки


Услугата ние снабдување :
1. ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво пред да плаќање.Нашата компанија се наоѓа во Qingdao,во Кина.
Како да нарачате :
1. за да се заврши продукции
3 : Брод и воздухот се во ред
4 : Плаќање : TT,Western Union,Зачувам
5.

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Повеќе
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Романтични
Pendant Големина:
1.3-1.5
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
xl00655
Бренд Име:
BALANBIU
производство име:
Евро-Американски Стил Полиран Злато Смола Парфем Jewellry Ѓердан
Главната боја:
шарени
Материјал:
Легура
Стил:
Нови Пристигнување Ѓердан
товарни:
Бесплатен превозот
Пакување:
Како ваша желба
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба
Облик/Шема:
пчела
Метал Заврши:
Полиран Злато
Синџир Стил:
златен синџир
R

Тие исто така купуваат со овој производ