.

.

4*6m Led Ѕвезда Завеса Led Ѕвезда Крпа Свадба Позадина Фаза Позадина Крпа Златна Боја, со Gossamer

4*6m Led Ѕвезда Завеса Led Ѕвезда Крпа Свадба Позадина Фаза Позадина Крпа Златна Боја, со Gossamer

DEN 29040.00
Количина на стоки


Led Ѕвезда Завеса Led Ѕвезда Крпа Свадба Позадина Фаза Позадина Крпа 4*6m Златна Боја, со Gossamer
Опис Led ѕвезда завеса е направен од висок квалитет на огноотпорни црно кадифе, со исклучително висока осветленост LED опфатени на површината. Количината на лер на Завесата оди околу 16~20 парче по метар квадратен. Се вклопуваат и да ги растурајте лесно да се Користи за ноќен клуб, во живо на шоуто, мода театар и ТВ станица, свадба, Бар, Диско забава, голем фаза, дома или надвор вратата партија и така натаму.
Параметри
Напон :
AC 90 V~260 V, 50 Hz
Осигурач :
3А (Напојување), 10 A (Контрола PCB)
Канал :
6 канали
Лер :
16~20 парче по квадратен метар(Φ5 висока осветленост led)
Боја :
жолти led светилка .бело платно
Операцијата на владата :
Сите Порти на; DMX Контрола; Активира Звук; Авто работи
Програма :
17 различни про-сет програма (set DMX адреса за да изберете програма)
Материјал :
огноотпорни црн сомот
Тежина :
27 KG
Големина на :
4m*6m(H/L)
Пакет 1 сет завеса 4m*6m сет 1 контролорот 1 единечен кабел 1 power кабел Завеса носители Прирачник за Корисникот картон

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
МФ-E406W
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Напон:
AC 90V~260V, 50Hz
Канал:
6 Канали
Операцијата На Владата:
Сите Порти на; DMX Контрола; Активира Звук; Авто работи
Тежина:
27KG
R

Тие исто така купуваат со овој производ