.

.

Ретро машина за шиење рачно изработени рачно изработени Pendant Подарок Кутија печење подарок декоративни етикета картичка

Ретро машина за шиење рачно изработени рачно изработени Pendant Подарок Кутија печење подарок декоративни етикета картичка

DEN 215.52
Количина на стоки


Тип На Производ:
Облека Ознаки
Техника:
Печатени
Функција:
Recyled,Еко-Пријателски,Перат
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
DP040
Материјал:
Хартија
R

Тие исто така купуваат со овој производ