.

.

Viborg 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тоалет Тоалет Сад Слив Потоне Флип Врвот до Мозоци СО Преливник Сатен Никел KF-G07S

Viborg 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тоалет Тоалет Сад Слив Потоне Флип Врвот до Мозоци СО Преливник Сатен Никел KF-G07S

DEN 383.52
Количина на стоки


VIBORG ® Создава БР.1 Бренд
на
Свет-Класа Највисок Квалитет на Производи во Кина!!!
Детали За Производот Покаже :
◊◊◊VIBORG Врвен Квалитет Делукс SUS - 304 Нерѓосувачки Челик Садови Слив Потоне Fip-отворање на Мозоци, со преливник◊◊◊
Изработени од Нерѓосувачки Челик SUS304; Обработени преку целосно автоматизиран прецизност ЦПУ опрема за да се обезбеди durabily и стабилноста на производот. Со навистина одлично сатен никел завршиестетски префинета изглед кој е чудно да нерѓосувачки челик SUS304 производи Верзија : со претекување; Одговара дупка големина : 38mm да 48mm Тип на отворање : флип-отворете Пакет вклучува 1 потрошувачка како што е опишано.
Опис на производот Име SUS-304 Нерѓосувачки Челик Садови се Потоне Канализација Место на Потекло Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име VIBORG Број на Модел на KS-G07 S Материјал SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик Димензии Како што е прикажано во слика (mm) по Завршувањето САТЕН НИКЕЛ Верзија Со преливник Ставки вклучени во пакетот 1 x Бродот да Потоне Потрошувачка како што е опишано
За VIBORG
VIBORG - основана во Хонг Конг во 1996 година, е водечки и најдобар производител, специјализиран во домот на хардверски производи во Кина, со своето производство на база се наоѓа во industialized Pearl River Delta на Провинцијата Guangdong. Своите производи ги вклучува сите видови на почетниот hardwaresмебел hardwares, бања hardwares, кујна hardwares, итн. со светска класа извонредна изработка и квалитет. Потпирајќи се на нејзиниот повеќето напредни опрема и објекти, професионален менаџмент кадри, техничари, вешти работници и успешен маркетинг и менаџмент, VIBORG стана БР. Еден Бренд на домашниот хардверски производи во Кина!!!
НАШАТА Фабрика
За Ваша Информација

Тип:
Канализација
Примена:
Басенот
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Бренд Име:
Viborg
Број На Модел На:
KF-G07S
Големина:
Others
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
Бродот Тоне, Флип до Мозоци
Материјал:
SUS-304 од не ' Рѓосувачки Челик
Заврши:
Сатенски никел
верзија:
СО преливник
Одговара дупка големина на потоне:
38mm да 48mm
Тип на отворање:
Флип-отворете
R

Тие исто така купуваат со овој производ