.

.

5 m со дијаметар од оксфорд ткаенина гумени купола шатор за забава/настан со freeshipping

5 m со дијаметар од оксфорд ткаенина гумени купола шатор за забава/настан со freeshipping

DEN 40247.00
DEN 42816.00
-6 %
Количина на стоки


Спецификација
1. Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаенина, што е во согласност со меѓународните стандарди страна крои, сликарството и конец сите помине SGS тест, Тоа е безбедно и издржливи.
2. Воздушниот компресор : УЛ или CE Сертификација (680 W, 750 W, 950 W, 1100 W, 1500 W)
3. Печати : ЛОГО/Company name/безбедно правило
4. Додатоци : CE/UL компресор и амбалажа кеса, поправка комплет, лепак, Јаже, итн.
5. Inflating тип : постојана воздух и запечатени воздухот се достапни за ПВЦ церада; постојана воздух за Висока густина ПВЦ обложени најлон
6. Пратката рок : од страна на морето, од воздух, од express се опционални
7. Гаранција : 3years
8. Пакување : ПВЦ церада торба за производот, картонска кутија за компресор
Производот Се Покаже
ИЗБАВИ
ПЛАЌАЊЕ
1 Ако имате било каков проблем со вашиот плаќање,ве молиме контактирајте со нас во секое време,ние ќе ви помогнат да се реши овој проблем.
2 Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати плаќање од страна на T/T, Western Union, итн.
ПОВРАТНИ информации
1. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме љубезно се неколку секунди за да се остави голем фидбек.Ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодариме sooo многу !!!
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку Али Trade Manager напушти или пораки,
ние ќе ви одговори што наскоро или во 8 часа

Тип:
Шатор
Предупредување:
избегне остри објект
Возраст Опсег:
> 6 години
Материјал:
Платно
Карактеристики:
Гумени
Број На Модел На:
ок-141
боја:
Обичај
Големина:
5x5x3m
Материјал:
Оксфорд ткаенина
време на испорака:
7-9 дена
компресор:
Со CE/UL сертификат компресор
Други Додатоци:
Sandbags, поправка колекции, јажиња
is_customized:
yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ