.

.

Бесплатен Превозот на големо 5/8 16mm Широк Мулти-Боја Бувови Вар Тон Ткаени Жакард Лента За Куче Јака KTZD15102231

Бесплатен Превозот на големо 5/8 16mm Широк Мулти-Боја Бувови Вар Тон Ткаени Жакард Лента За Куче Јака KTZD15102231

DEN 383.52
Количина на стоки

Ширина : 5/8' (16mm) Должина : 10yard(9m)

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Zerzeemooy
Техника:
Жакард
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
KTZD15102231
Шема:
Животните
боја:
како слики
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ