.

.

2 Црна Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-540 XL СТР-540XL СТР 540 PG540 Pixma MG3180 MG4180 MG4280 MX438 MX518 MX378

2 Црна Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-540 XL СТР-540XL СТР 540 PG540 Pixma MG3180 MG4180 MG4280 MX438 MX518 MX378

DEN 1444.00
DEN 1679.52
-14 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
СТР-540 XL
Црна
2
15ml
CL-541 XL Три-Боја
0
15ml
Се Користи За Канон Принтер Модел :
Pixma MG3155 MG3200 MG3255 MG3500 MG3550 MG4100
MG4150 MG4250 MX374 MX375 MX395 MG2180 MG3180
MG4180 MG4280 MX438 MX518 MX378
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
R

Тие исто така купуваат со овој производ