.

.

kow Супер голем нож острат камен природни смарагд oilstone полирање stone10000 ронки зелена ахат рубин 200*50*25mm

kow Супер голем нож острат камен природни смарагд oilstone полирање stone10000 ронки зелена ахат рубин 200*50*25mm

DEN 2184.00
DEN 3359.04
-35 %
Количина на стоки

Answer : ___________________________ Note : чисто природни производи, секоја боја не е исто . Физички боја од сликата е светлина, сликата е еден вид на добар филм да се направи малку бојата на убави, јас би ум ако бојата на филмот. Спецификација : должина ширина висина 200*50*25ММ Големина : 10000# (најдобар природен смарагд ахат камен во моментов најпрецизен одделение) природен зелен камен, со природна форма, боја е проѕирен со природна боја, текстура е многу фини и единствен, има силна цврстина и сила, речиси и не е лесно да се носат, главно се користи jade инструмент индустрија, прецизни делови, скапоцени камења, мерење алатки, сечење алатки, инструменти и метри, тешко легура фино полирање. Како што е прикажано на слика, боја зелена со шема на природни, униформа текстура и деликатна, е природен камен во мрежа со најголем камен, тешко алуминиумски производи може да полирање, и камен себе има малку носат, многу издржливи.

Бренд Име:
Sy алатки
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Блок
Број На Модел На:
природни смарагд oilstone
Големина:
200*50*25mm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ