.

.

латекс Т-назад за мажи камшик

латекс Т-назад за мажи камшик

DEN 943.68
Количина на стоки

Користење на силиконска основа полски, спреј надвор од облека liberally и нежно избришете со мека крпа. Армијата зелената 25. Прашина во внатрешноста на облека со cornstarch и сјај надвор. Виолетова
9. Портокал 4. Небото сино 7. Металик пурпурна 10. Темно сина
16. Латекс облека треба да се мијат со рака по секоја употреба во млака вода без сапун и обесени да се исуши. Ако таму нема suitabe стандардна големина за вас ,можете исто така да прашате за направени за да се измери услуга. Транспарентен црвена
23. Металик сина 8. Транспарентен браун 6. Метал розова 17. Да се чува далеку од голо пламен и интензивната топлина. Цената е цитиран според 0. Складирање во близина на обоена облека може да дамка латекс. Време на испорака : рок 12days откако ќе плаќање
Гума Латекс Грижа. На нашиот веб-сајт можете да погледнете кои бои се достапни . Бебе розова 20. Да се чува на темно место, како што сонцето ќе предизвика латекс да креда или почне да се распаѓа. Црвено 22. Транспарентен црна
Големина На Табелата
Sizetable машки (CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
75
80
85
90
95
100
105
110
Половината
60
65
70
75
80
85
90
95
Хип
78
82
87
92
98
105
110
115
Sizetable Female CM)
Големина
XXS
XS
S
М
L
XL
XXL
XXXL
Висина
155
160
165
170
175
180
185
190
Градите
70
77
85
93
102
110
118
126
Половината
56
62
66
76
84
92
100
104
Хип
80
85
90
98
106
116
124
130
Ве молиме љубезно ве молиме да бидат информирани дека ние не сме одговорни за добивање на објектот во погрешна големина без проверка на големината на табелата од нас. На база на вода масла не се штетни за латекс.
Ознака : латекс шорцеви
1 : имаме 8 година искуства за правење на латекс гума мода . Тоа е полесно да се стави на тесна облека, ако во внатрешноста е лесно dusted со cornstarch.
Чистење : с тер носи, исплакнете облека со топла вода и оставете да се исуши.
Важни Факти : Наведени подолу се некои важни факти дека носителите на латекс облека, треба да се знае за да се обезбеди максимална квалитетот на животот на облека. Транспарентен розова 19. Транспарентен виолетова 11.
3 : ОЕМ & ODM наредби се добредојдени,различен дизајн на располагање според клиентите барања.
Како да се измери
Пополнете во оваа големина на табелата
Мерка ќе големина(CM)
CM
А
Висина
Б
Врат должина
C
Вратот (околу)
D
Биста
E
Половината
С
Хип
G
Бедрото (околу)
H
Коленото (околу)
Јас
Месо тело (околу)
J
Глуждот (околу)
К
Горниот дел на Раката (околу)
L
Лактот (околу)
М
Рачниот зглоб (околу)
N
Вратот линија до Половината линија (мерка заедно bodyline
О
Половината линија на Глуждот линија (мерка заедно bodyline)
P
Вратот линија на Глуждот линија (N+O)
П
Inseam (на глуждот) *не на земјата
Р
Арм Должина (рамо коските на зглобовите)
S
Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Начин на плаќање Кредитна картичка Moneybookers T/T, Western Union
Превозот време
Вкупно Превозот Времето е врз основа на времето тоа ќе биде потребно да се направи вашиот латекс предмети + времето потребно за да заврши предмети да бидат испратени до вас. Општо земено, ако даде доволно.

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Viscose
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Крпеница
Декорација:
Appliques
Број На Модел На:
FS-223014
Стил:
Егзотични
Тип На Објект:
Гаќи
боја:
Ве молиме погледнете го боја табелата подолу
Големина:
Customize
Материјал:
Природата латекс
Suppy Тип:
OEM Услуга
Дебелина:
0.4 mm
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Стил:
Секси
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ