.

.

JSM големина 4000-7000 Целосен Метал Врти Риболов Репортажите 12+1 Топката Лежишта со Голема Брзина Saltwater Spinfisher V Врти Ролна

JSM големина 4000-7000 Целосен Метал Врти Риболов Репортажите 12+1 Топката Лежишта со Голема Брзина Saltwater Spinfisher V Врти

DEN 2730.00
DEN 3456.00
-21 %
Количина на стоки


Алуминиумско куќиште од Нерѓосувачки Челик Главното Вратило 6+1 BB Метал Врти Риболов Ролна Изглед Како Daiwa Риболов Ролна Големина 4000 5000 6000 7000
>Големина : 4000.5000,6000,7000
>Ал Тело и Роторот,
>Фалсификувани Запечатени Ал Гајтанот,
>Јаглерод Подлошки,
>Анти- ' Рѓа Лежишта,
>Анти- ' Рѓа Опрема,
>Нерѓосувачки Челик Главното Вратило и Завртки,
>Ал CNC Рачка
Параметри за повикување само, постојат некои малку различни параметри во секоја серија на стоки.
ПЛАЌАЊЕ 1. Можете да платите со користење на Visa, Master Card, Western Union, Paypal и банкарски трансфер, најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете од себе. Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас. 2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажан од страна на системот. 3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. ПРАТКАТА 1. Ние брод на нашите објекти од Кина од страна на воздух mail. Испорака обично трае околу 20 до 35 работни дена за НАС купувачите, и 30 до 45 работни дена за не-американските купувачи или подолго. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. 2. Дополнителни превозот цена што ќе биде потребна за DHL, или ЕМС изразат испорака. ПОВРАТНИ информации 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации(5 ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за разбирањето! ЗА НАС, и Ние се златни продавачот на alibaba.За да се задоволат потреби од мали купувачот,ние, исто така, ги продаваат истите производи на aliexpress во ист квалитет. Ве молиме место мал ред со нас тука.Ви благодариме!

Гајтанот Капацитет:
4000 Серија, 5000 Серија, 6000 Серија, 7000 Серија
Риболов Метод:
врти
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
MX
Риболов Ленти Тип:
Пост-Вчитување Се Врти Тркалото
Бренд Име:
JSHANMEI
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Големина:
4000,5000,6000,7000
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Занает:
Ал CNC
боја:
Сина
BB:
6+1
категорија:
Задните Влечете Врти Ролна
R

Тие исто така купуваат со овој производ