.

.

Sinya Природните слатководни Бисери Ѓердан 925 фунта сребрен ѓердан парична казна накит преку 3pcs AAAAA Слатководни бисери подарок за жените

Sinya Природните слатководни Бисери Ѓердан 925 фунта сребрен ѓердан парична казна накит преку 3pcs AAAAA Слатководни бисери подарок

DEN 1347.00
DEN 2866.56
-53 %
Количина на стоки


Manufactory директна продажба на оригинални Sinya бренд
Вистински Природните слатководни Бисери Ѓердан 925 фунта сребрен ѓердан парична казна накит со 3pcs AAAAA одделение бисери годишнината подарок XL1022
Мал совет : за природен бисер имаат 3 боја за факултативна: природна бела ,природна розова или природни пурпурна.pls изберете ја вашата интересна бои бисер.Ви благодариме.
Спецификација & Фото :
100% 925 sterling silver со 3 Пати platinum позлатен висока luser големи ААА одделение свежа вода бисер pendant со ААА одделение циркони Најдобар подарок за Божиќ роденден свадба накит XL1022
Модел : XL1022
Материјал : 925 sterling silver + природните слатководни бисер
Обложено : platinum позлатен
бисер количина : 3pcs
бисер дијаметар : 8-8.5 MM
Синџир должина : околу 50cm,со прошири синџир може да се прилагодува
Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 5еез за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме.
бојата на бисер
Мал совет : за природен бисер имаат 3 боја за факултативна: природна бела ,природна розова или природни пурпурна.pls изберете ја вашата интересна бои бисер.Ви благодариме.
на крајот на синџири може да се прилагоди на должината
Модел шоу :
Оваа понуда не вклучува обетки Можеби сакате да додадете на следната earring во еден сет .на earring од оваа група слик и линк како следново : earring линк е :
ние ги користиме ААА одделение бисер , бисер со многу добар сјај,сјајна тешко да се покаже со фотографија. но, ние и ветуваме дека ,накит кој ли ќе биде сјајна од слик покаже на веб-сајтот . пакување елегантен накит кутија 100% ЧИСТО СРЕБРО guarranty Остави compensable Три 100% природна вода флеш бисер ААА Остави compensable Три platinum позлатен ,nickle слободни нова продавница голема промоција, добра шанса за да се добие супер вредност накит по ниска цена! Фабриката продаваат директно прифати големо welcom да ја посетат физичката растенијата или физичка продавница.можете да поле изберете омилен стил и направи цел.трговија на големо pls контактот на линија да се зборува детаљ, ви благодариме!

Гем Боја:
Природни бели бисери, Природни розова бисери, Природни пурпурна бисер
Големина На Бисер:
8-9mm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Стил:
Симпатична/Романтичен
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Certificate Type:
CCGTC
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Сертификат Број:
SZ1704053592
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Pendant Големина:
6cm
Број На Модел На:
XL1022
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
бисер
Бренд Име:
Sinya
Точка име :
Природните слатководни Бисери Ѓердан 925 sterling silver парична казна накит
обложено:
Platinum Позлатен
бисер количина:
3pcs
бисер боја:
Природните бела,розова или виолетова бисери
бисер дијаметар:
8-8.5 mm
Бисер Форма:
капка вода бисер
состојба:
свадба банкети
Пакет:
одлична парична казна накит за подарок кутија
подарок стил:
валентин годишнината подарок за жените љубовник
Синџир должина:
може да се прилагоди на должината
R

Тие исто така купуваат со овој производ