.

.

Mini. Микро 1.25 mm Т-1 5-Пински Конектор w/.Жица x 10 сетови.5pin 1.25 mm

Mini. Микро 1.25 mm Т-1 5-Пински Конектор w/.Жица x 10 сетови.5pin 1.25 mm

DEN 268.80
Количина на стоки


ОПИС - 1.25 mm 5-Пински Машки Конектор приклучок w/. Жица x 10 компјутери - 1.25 mm 5-Пински Женски Конектор приклучок x 10 компјутери - Кабел Должина : 150mm - Кабел 26 AWG

Бренд Име:
QNTSQ
Големина:
150mm
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
5pin 1.25 mm
5 - Пински Порта:
1.25 mm
Должина на кабел:
150mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ