.

.

Sinya 925 sterling silver бисер долги обетки пролет catkins Дизајн природните слатководни бисер парична казна накит за исклучителни жени

Sinya 925 sterling silver бисер долги обетки пролет catkins Дизајн природните слатководни бисер парична казна накит за исклучителни

DEN 719.00
DEN 1330.56
-46 %
Количина на стоки

Оригинален бренд нови sinya 925 sterling silver бисери долги обетки пролет catkins Дизајн природен бисер накит сребро обетки за исклучителни жени tassel обетки Малку совет : на природен бисер имаат 3 боја за факултативна: природна бела ,природна розова или природни пурпурна.pls изберете ја вашата интересна бои бисер.Ви благодариме. оригиналниот дизајн стил ,гранка дизајн класичен стил кука dangle обетки 100% 925 чисто сребро рака-полиран и направена со парична казна занаетчии ,навистина казна-изработка сребрена бисер накит посебно за шопинг мол
3 слој одлична позлата направи сребрен накит изгледа како платинум накит
Рака изберете природни свежа вода бисер за да бидете сигурни дека дијаметар 8мм-8.5 мм и бисер површината со прекрасен сјај и речиси и да нема blemish
Слободен испорака на сите делови на светот
кредитна продавница, Автентични загарантирана , плати цената тројно назад ако добиете лажен накит од мојата продавница
Спецификација pendant
Модел : ED0346
материјал : 100% 925 sterling silver + ААА природните слатководни бисери
обложено : 3 пати platium галвански се задржи долго време висока luser
бисер количина : 2 парчиња
бисер облик : копчето бисер
бисер кол : 8мм-8.5 mm
Камен : Висок квалитет CZ камен
Модел шоу :
бојата на бисер
бојата на бисер шоу на слик е бела боја ,повеќето од готови стоки во парк се бела боја ,pls знае за тоа .
истата серија ѓердан линк и сл (Оваа понуда не содржи следниве ѓердан, ако треба pls оди на следниот линк)
квалитетот на производот guarantty
Мојата продавница платени 30000$ да aliexpress да бидете сигурни дека она што ние го продаде се 100% исто како што ние пишуваме тука ,ако почитувани можете да добиете на стоки од мојата продавница не се материјал ние ќе ви покаже може да побара тројно цена сте платиле Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC CCGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC или CCGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 5еез за тоа ,тоа е да се плати за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме. пакување и испорака
пакување детали : домот подарок кутија за мало цел Ние ќе дадат елегантна подарок кутија, нормално , но кога специјалните понуди без подарок кутија ,pls се обрне внимание .
испорака детална : ние ќе брод вашата нарачка во 48hours
OEM УСЛУГА
клиентите се обезбедува фотографија или примерок ние произведуваме примерок од 20dayss .
ПЛАЌАЊЕ
Зачувам, T/T, Western Union, како и други услови за плаќање поддржани . За заштита на вашите пари на вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
2606529752603602 Ѓердан US $ 18.06 /парче US $ 18.78 /парче US $ 49.00 /пар US $ 35.60 /парче US $ 43.86 /парче US $ 139.98 /парче US $ 280.00 /парче US $ 109.00 /set US $ 20.98 /парче US $ 33.07 /парче US $ 28.60 /парче US $ 29.00 /парче

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
CCGTC
Број На Модел На:
ED0346
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Големина На Бисер:
8-9mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Стил:
Чешка
Метал Печат:
925,Фунта
Главниот Камен:
бисер
Бренд Име:
Sinya
Повод:
Годишнина
Сертификат Број:
sz1704053582
бисер дијаметар:
8мм-8.5 mm
бисер количина:
2 парчиња
Дизајн елемент:
Пролетта листови tassel обетки
бисер боја:
Природните бела ,розова или виолетова
Точка име :
925 Sterling silver Бисери долго кука earring
platting одделение:
100% алергија слободни висок стандард platting
situation2:
свадба банкети ,забава,роденден
platting пати:
3times
platting materail :
родиум (бело злато) platting
други acessories истата серија:
ѓердан xl1022
R

Тие исто така купуваат со овој производ