.

.

100pcs/многу 15mm трговија на Големо француски Earring Кука Уво база Earring Наоди накит додатоци F1978

100pcs/многу 15mm трговија на Големо француски Earring Кука Уво база Earring Наоди накит додатоци F1978

DEN 215.00
DEN 239.04
-10 %
Количина на стоки


Оваа жица е одлична за правење на обетки.

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
уво база
Број На Модел На:
уво куките
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
кориснички:
Yes
боја:
родиум
Функција:
уво жици
Големина:
дискот е 15mm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ