.

.

Dingye Дијамант Мини Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жени

Dingye Дијамант Мини Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жени

DEN 263.52
Количина на стоки


Дијамант Мини Дилдо Вибратор Секс Играчки за Жени
1.Материјал : медицински ABS
2.Вибрации
3.Ние ќе испрати боја во radom ако немате спецификација
*Анонимни набавка : загарантирана приватност, играчки биле спакувани во не-транспарентно кеси со тврдат дека името"занает" . Чувствителни информации ќе бидат енкриптирани.
start1738077774511267
end1738077774511267

Тип На Објект:
Vibrators
Тип:
куршум
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
dingye
Број На Модел На:
вибратор
Големина:
100*20mm
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Материјал:
ABS+силикони
Сертификат:
CE сертификат
вибрации:
различни вибрации
R

Тие исто така купуваат со овој производ