.

.

Боја Опција: RB1018 #1~#19 / Бесплатен Превозот Плоштадот Акрилик Кристал Копчето месо тело Поддршка/трговија на Големо Рефус

Боја Опција: RB1018 1~19 / Бесплатен Превозот Плоштадот Акрилик Кристал Копчето месо тело Поддршка/трговија на Големо Рефус

DEN 2397.00
DEN 2397.12
-0 %
Количина на стоки

Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.
Гаранција & Return
1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.
3 Incompleted Следење На Информации :
Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPS-от,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.
5 Ние нема да бидат одговорни за клиент за каква било штета над износот на пари кои клиентот има вистински платената нас.
Нарачка Информации :
1.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.
Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.
Имаат многу време во нашата продавница.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.
2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.Генерално, тоа ќе потрае 15-45 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби. 18 и Број 55;
Копчиња во различна форма и бои
Топла Продажба Копчиња
(Ве молиме кликнете на сликите подолу за да ги видите цената)
.
Повратни Информации & Контакт
1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.
Превозот Notic e :
1 За Време На Испорака :
Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.
Каталог на Акрилик Кристал Копчиња
Боја Шема на Копчето База
Само да се избере бои од боја шема како што е подолу,тогаш ние ќе ги направиме сопствен цел за вас!
Боја Шема на Акрилик Rhinestones
Специјални Бои : Број 13,Број 14,No.Ве Молиме Изберете Бои Од Подолу Боја Шема
Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.
3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.
2 Експрес :
Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Генерално, тоа ќе потрае околу 3-10 работни дена да бидат прикажани.

боја:
1 Црно, 2 Јасно, 4 Кралска Сина, 5 Аметист, 6 Смарагд, 7 Топаз, 8 Lt Роуз, 9 Lt Аметист, 10 Зелена, 11 Бебе Сина, 12 Чад Топаз, 13 Vitrail Виножито, 14 Кристал AB, 16 Жолта, 17 Монтана, 18 Црна Bluestone, 19 Lt Црн Дијамант
Големина:
28mm, 35mm
Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
YLPPUS-X
Функција:
Перат
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Техника:
позлата
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
RB1018
Стил:
Месо тело
Материјал:
acryl
Употреба:
Облека,Цвеќе Клип,Боби Pin,Цвет Центар За Коса,Лак,Пердув
Количина:
144pcs/многу
Големина Опција:
28mm и 35mm
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ