.

.

Женска Домот Возбудува Волан Belted Лак Гроздобер Ретро Туника Pleats Тенок Секојдневен Работа Партија Замав А-линија Skater Фустан

Женска Домот Возбудува Волан Belted Лак Гроздобер Ретро Туника Pleats Тенок Секојдневен Работа Партија Замав А-линија Skater

DEN 512.00
DEN 544.80
-6 %
Количина на стоки


Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Xsyyfast
Материјал:
Полиестер
Половината:
Природни
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
R

Тие исто така купуваат со овој производ