.

.

6508 AON6508 ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 3X3MM MOSFET Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

6508 AON6508 ( 50 парчиња/многу ) Бесплатен превозот DFN-8 3X3MM MOSFET Нови Оригинални Компјутерски Чип & IC

DEN 954.24
Количина на стоки


Купи Повеќе Делови. Се користи "Додади во кошничка" Ние Ќе се Направи Попуст За Вас.
Мојот Пријател, Ако Треба Чип, Мислам Дека Можеме Да Долгорочна Соработка, Имаме Добар Квалитет На Чипови.
Ве молам Верувај Ми, јас сум во Потрага Напред За долготрајни Односи На Соработка. Ви Благодариме.
Ако Ви Треба Многу Видови На Делови Во Комбинација Испорака,Јас Може Да Ви Помогне И Да Ги Задоволи Вашите Барања. Исто Така, Можете Да Заштедите Многу Време, Со Нетрпение Очекуваме Да, Исто Така, Е Многу Чест Ни Е Да Соработуваме Со Вас.

Бренд Име:
MUERYGAR
Температурата На Работа:
Меѓународниот стандард
Моќ Дисипација:
Меѓународниот стандард
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
AON6508
Напон:
Меѓународниот стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Логиката Идентичен
Примена:
компјутер
R

Тие исто така купуваат со овој производ