.

.

500pcs 3.5*20 din7982 железо само прислушување завртки

500pcs 3.5*20 din7982 железо само прислушување завртки

DEN 381.00
DEN 423.36
-10 %
Количина на стоки


Производот Покажува :
Цртеж :
Фабриката Покажува :
Пакет Покажува :

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
3.5X20
Материјал:
304stainless челик
Големина:
3.5X20
legnth:
20mm
Стандард:
DIN7982
време на испорака:
5days до 7 дена
Пакување:
поли со торба
испорака начини:
од express
Оригиналното Место:
шенжен
По завршувањето:
Обична боја
MOQ:
500pcs
R

Тие исто така купуваат со овој производ