.

.

10X RB-115 ХИДРАТИ ПОПРАВКА КОМПЛЕТ C1U-W24 ЗА HUS. CRAFTSM POULAN ДЕТИШТЕ КОМПРЕСОР CARBURETOR WEEDEATER CARBY C1U-W18 CARBURETTOR ОБНОВА

10X RB-115 ХИДРАТИ ПОПРАВКА КОМПЛЕТ C1U-W24 ЗА HUS. CRAFTSM POULAN ДЕТИШТЕ КОМПРЕСОР CARBURETOR WEEDEATER CARBY C1U-W18 CARBURETTOR

DEN 714.00
DEN 751.68
-5 %
Количина на стоки


RB-115 CARBURETOR ПОПРАВКА КОМПЛЕТ C1 U-W24 се ВКЛОПУВА ZAMA ЗАНАТСКИ POULAN HUSQVARNA M3298 КОМПРЕСОР ХИДРАТИ ТРИМЕР CARBY CLIPPER CARBURETTOR СОБРАНИЕТО C1 U-W18 A REBIULD
ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИТЕ & КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ :
100% СОСЕМА НОВ , SAFETY ПАКЕТ
MOQ : 10 КОМПЛЕТИ
АПЛИКАЦИИ :
Се КОРИСТИ ЗА Zama Карбураторите C1 U-W18,C1 U-W18 A,C1 U-W24 најчесто се наоѓаат на
ЗАНАТСКИ , Poulan,Weedeater,Детиште,Husqvarna опрема и ПОВЕЌЕ
КРСТОТ РЕФЕРЕНЦА :
ГО ЗАМЕНУВА ОЕМ ДЕЛ#(S) : ZAMA RB-115
PACKEAGE ВКЛУЧУВА :
10 X CARBURETOR ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ
НА СЛЕДНИТЕ СЛИКИ МОЖЕ ДА ВИ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО МОЖЕ, ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ , НЕМА НЕШТО ПОВЕЌЕ & НЕМА НЕШТО ПОМАЛКУ! ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ МОТОР BEFOR КУПУВАЊЕ НА ТОА.
***ВЕ МОЛИМЕ ДА СЕ ПРОВЕРИ ТОЧНИОТ ДЕЛОВИ ЗА ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ПРЕД ПОДНЕСУВАЊЕ НА ВАШАТА ЦЕЛ - АКО ВАШИОТ МОТОР/ОПРЕМА ТИП НЕ Е ВО ЛИСТАТА, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС..НЕ СЕ ПРЕТПОСТАВИ ДЕКА ТОА ЌЕ СЕ ВКЛОПИ***
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ!
ПРОЧИТАЈТЕ ГИ СЛЕДНИТЕ ПОРАКИ ПРЕД ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА : НИЕ НЕ СМЕ ОДГОВОРНИ ЗА БИЛО ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ ИЛИ УВОЗ ДОХОД . ОВИЕ НАВЕДЕНИ ТРОШОЦИ ВКЛУЧЕНИ САМО ОБЈЕКТ ЦЕНА И ПРЕВОЗОТ ЦЕНА. ПРАВНИ ОСНОВИ ПРОВЕРЕТЕ СО ВАШИОТ ЦАРИНСКАТА ИСПОСТАВА ЗА ДА СЕ УТВРДИ ОНА ШТО ОВИЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ КОИ ЌЕ БИДАТ ПРЕД КУПУВАЊЕ ОД НАС. ITEM(S) ЌЕ БИДЕ ПРОГЛАСЕН КАКО ПОНИСКИ ВРЕДНОСТИ ЗА ДА ПОМОГНЕ ДА СЕ НАПРАВИ ЦАРИНЕЊЕ БЕЗ ПРОБЛЕМИ . ЗА ДА ПОМОГНЕ ДА СЕ НАПРАВИ ЦАРИНЕЊЕ ПОВЕЌЕТО СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ИСПОРАКА БЕЗ ОРИГИНАЛНИ САМО NETRUAL ПАКЕТИ , АКО ТИ ПРЕЧИ ОВА , ВЕ МОЛИМЕ ДА НЕ КУПУВАМ ТОА , ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ОДЛИЧНО ЈА РАЗБИРА. БЕСПЛАТНИ INT'L ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ ОД СТРАНА НА REGISTED ВОЗДУХ MAIL ИЛИ ПРВА КЛАСА ПОШТА SERIVCE СО СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ, ПА ВИЕ ОНЛАЈН ПЕСНА ПРАТКИ ДЕТАЛИ. ПОВЕЌЕТО ПРЕДМЕТИ ЌЕ се ИСПРАТИ во РАМКИТЕ на 1 БИЗНИС ДЕНОВИ ОД ПЛАЌАЊЕ ДОБИВААТ ПРЕКУ e PACKET , E. D. Т Е во РОК од 7~15 ДЕНА ЗА САД. РУСКИ,UKRAIN И ПОВЕЌЕТО СИТЕ COUTRIES ВО ЕУ . AISA . АКО САКАТЕ БРЗО ДА СЕ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ,PLS СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНО КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС.
EST. ВРЕМЕТО НА ИСПОРАКА КАКО СЛЕДНОВО :
ЗЕМЈИ e Packet sf-експрес SPSR изразат ЕМС DHL

РУСКАТА FEDERATIOM 12 ~20 ДЕНА 7 ~12 ДЕНА 12 ~15 ДЕНА 12 ~15 ДЕНА
-
СИТЕ ITEM(S) СЕ ПРОДАВААТ СО СОСЕМА НОВ , ВО КАКО ШТО Е , ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ! КУПИ СО ДОВЕРБА ! НИЕ ГО ПРАВАТ НАШИТЕ НАЈДОБРИ ЗА ИСТРАЖУВАЊЕ И СЕКОЈ ДЕЛ, НО НАШИТЕ НАВЕДЕНИ АПЛИКАЦИЈА СЕ ЗА ПОВИКУВАЊЕ САМО.ВЕ МОЛИМЕ ДВОЈНО ПРОВЕРЕТЕ ДАЛИ ОВОЈ ДЕЛ Е ВИСТИНСКИОТ ЗА ВАС. ,ТОА СЕ ВАШИТЕ ОДГОВОРНОСТИ Е ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА СЕ ПОПРАВИ ДЕЛ(S) ЗА ВАШАТА ТРАНСАКЦИЈА. НИЕ РАБОТИМЕ НАПОРНО ЗА ДА ВИ ДАДЕ ПРАВИЧНА , БРЗА ИСПОРАКА & КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ. ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ Е МНОГУ ВАЖНА ЗА НАС . НИЕ ЌЕ ОДАТ НАДВОР ОД НАШИТЕ НАЧИН ДА БИДЕТЕ СРЕЌНИ , АКО ПОРАДИ НЕКОЈА ПРИЧИНА НЕ МОЖЕТЕ ДА НИ ДАДЕ ПЕТ ЗАПОЧНУВА ОЦЕНКА ,СЛОБОДНО КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС, ПА НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОМОГНЕ СО БИЛО ПРАШАЊЕ, ПА НИЕ МОЖЕ ДА СЕ НАПРАВИ ОВОЈ ОДЛИЧЕН ОНЛАЈН ИСКУСТВО ЗА ВАС!.

Тип:
градина алатка делови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ZAMA RB-115 C1U - W18A C1U-W24 M3298 ТРИМЕР
Место на Потекло:
Кина
MOQ:
10 Поставува
R

Тие исто така купуваат со овој производ