.

.

Автомобил Стил на Карбонски влакна Позади Задните Трупот Усна Спојлер За ФОЛКСВАГЕН Голф V MK5 2006-2009

Автомобил Стил на Карбонски влакна Позади Задните Трупот Усна Спојлер За ФОЛКСВАГЕН Голф V MK5 2006-2009

DEN 8402.00
DEN 9770.40
-14 %
Количина на стоки


2, П : дали Е ДАНОК се вклучени во цел полнење?
A : Купувачот е одговорен за плаќање на било локалните Обичаи даноци.

Тип На Објект:
Спојлери
Бренд Име:
JC SPORTLINE
Производителот Дел Број:
Дербито Крило
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
10inch
Име На Модел:
JC-VWGO5006
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Другиот Дел Број:
Заден Спојлер На Багажникот Крило
Поставување на Возило:
Задните Трупот
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Осветленост Дел Број:
Автомобил Задниот Спојлер Усна
Модел Година:
2006-2009
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Фолксваген Модел:
Голф
Објектот Тежина:
2kg
Голф-Година:
2006 година
Специјални Функции:
Дербито Спојлер
R

Тие исто така купуваат со овој производ