.

.

Новиот Алуминиумски Легури 25kg V Кочница/Диск Сопирачки, Велосипедизам Велосипед Велосипед Задните Рек Седиште Рек 10361

Новиот Алуминиумски Легури 25kg V Кочница/Диск Сопирачки, Велосипедизам Велосипед Велосипед Задните Рек Седиште Рек 10361

DEN 1332.48
Количина на стоки


боја:
Црна
Капацитет (Оптоварување):
25kg
Големина:
As Description
Тип:
Карго Полици
Систем За Сопирање:
Диск сопирачки
Бренд Име:
ACACIA
Материјал:
Алуминиум
Тежина:
0.99kg
сопирачки систем:
V Кочница,Диск Сопирачки
Modell Бр.:
10361
R

Тие исто така купуваат со овој производ