.

.

10pcs Висок Квалитет 220V 40W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка Електрични железо core

10pcs Висок Квалитет 220V 40W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка Електрични железо

DEN 440.64
Количина на стоки

Висок Квалитет на 220 V 40 W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За SY Надворешниот Термо Електрични Железо Карактеристики : лемен железо core греење на елемент е најдобрата замена за стариот јадро, за да се обезбеди ефикасност и долг животен век на вашиот лемење железо Тип : Електрични железо core 40 W Моќност : 40 W Voltagle : 220 V ~ 50 HZ Применлив Модел : Домашни иста големина надворешниот термо електрични железо
Голем број на надворешни топлина 40 W електрични железо општи
Карактеристики : употреба на увезени никел жица и природни мика внимателно развиена, со брзо топлина, висока температура, долг живот, и други карактеристики, долгорочна употреба не се лизга заби. Употребата на Индискиот зелена мика, висока температура, висок притисок, долг живот. Западна Германија греење жица за греење тело, Taiwan нерѓосувачки челик жица за олово, долгорочна употреба не е лесно да се оксидација, континуирано патот. Води на висока температура керамички, двојно висока температура цевка, посигурни. Вклучени : 10x Лемење Железо Core Греење на Елемент(40w)

Број На Модел На:
Електрични железо core
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Температурата Стабилност:
±2 степен centigrade
Излезна Моќност:
40W
Текст Voltagle:
220V
Се применува за:
сите видови на 40W надворешна термичка лемење железо (општ тип)
R

Тие исто така купуваат со овој производ