.

.

10pcs/многу AOD407 407 SOT-252

10pcs/многу AOD407 407 SOT-252

DEN 624.00
Количина на стоки


AOD407 407 SOT-252

Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Број На Модел На:
Оригиналниот број
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Бренд Име:
Достоен Електроника
Тип:
IC
Примена:
сите
R

Тие исто така купуваат со овој производ