.

.

Секси Црна Кожа Corselet Overbust Strapless Панк Корсет Готски Корсети и Bustiers Corpete Gotico Бурлеска Жените Bustier

Секси Црна Кожа Corselet Overbust Strapless Панк Корсет Готски Корсети и Bustiers Corpete Gotico Бурлеска Жените Bustier

DEN 892.00
DEN 1002.72
-11 %
Количина на стоки

Топла Продажба
Опис
Оваа пвц кожен корсет со overbust, дефинирани чаши, пред челик busk затворање, чипка-up назад за cinching. доаѓа со g-стринг. секси корсет, корсет corpete, готски корсет, кожен корсет, црвена корсет, топла shapers тело, половината обука корсет
Пакетот Вклучува : Корсет + Камшик blac
к корсет, жените корсет, мода корсет, corselet, корсет и bustier Функција
Пластични Коски Број на Bonings : Пред 12 Челик Busk затворање Чипка назад со 9 grommets 100% парична Казна памук twill Поставата Не Трим Дефинирани Чаши Боја : Црна, Црвена Корсет е Должина : 15 " (Големина M ) Ткаенини Опис : 90% Полиестер, 10% Spandex Бистата линија : Душо Доаѓа со појавување на г-string Големина се достапни : available : S,M,L,XL,XXL
Големина На Табелата
Слика Шоу
Услови за користење на услугите
Превозот Метод Ние брод на светот и партнер со големи меѓународни превозот компании како што се DHL, UPS-от, Fed Ex, и..ект. Ние обезбедуваме бесплатен превозот со воздухопловната.
Ние нудиме следниве превозот методи на светско ниво :
1. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - од 14 до 30 дена испорака од воздухопловната (Потпис е потребно)
2. НАМАЛЕНА ПРЕВОЗОТ - од 3 до 10 дена забрзана испорака со DHL/Федекс/UPS-от за цел
Политика на враќање Повеќето предмети купени од нашата веб страница може да се разменуваат и да се вратат во рок од 14 дена од добивањето на својата цел. Како Основач на нашата компанија, ние стоиме зад нашите производи. Само предмети кои биле оштетени или неисправни може да бидат вратени. Сепак, ние нема да бидеме одговорни за штетите предизвикани со превозот. Објектите кои не се вклопуваат не returnable. Ве молиме ни e-mail на големини, бои и сл пред купување на предмети.
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да slove било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Полиестер,Spandex,Синтетички Кожа
Материјал Состав:
Faux Кожа
Број На Модел На:
9186A
Боја на располагање:
Црна, Црвена
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Снабдување Тип:
во парк
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
корсет стил:
Панк & Клуб
Бистата Линија:
Во Текот Биста, Благи Душо
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Челик Busk, Назад Алкохол
Карактеристики:
Секси, Faux Кожа, Overbust
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
R

Тие исто така купуваат со овој производ