.

.

Sunon PMD1204PPB1-А 4056 12V 1.4 А 16.8 w За PowerEdge 1435, 1950 серверот axial Вентилаторот за Ладење

Sunon PMD1204PPB1-А 4056 12V 1.4 А 16.8 w За PowerEdge 1435, 1950 серверот axial Вентилаторот за Ладење

DEN 620.00
DEN 815.52
-24 %
Количина на стоки


Бренд : SUNON
Модел : PMD1204 PPB1-A (2) B1878.С.GN.
Спецификации : 40 X40 X56 MM двојна фан
Напон : DC 12 V
Струење : 23.1 CFM
Актуелни : 1.4 A/16.8 W WR381-X03
P / N OWR381
CN-OWR381-60362-7-0224-X02

Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Број На Модел На:
PMD1204PPB1-A
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Бучава:
Медиум
Фан Големина:
4 см
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
SUNON
Линии:
покажа како погоре слик
R

Тие исто така купуваат со овој производ