.

.

17mm PZ17 Хидрати Carburetor Кабел Логор Гориво Вредност За Хонда TRX 70 ATC70 CT70 C70 FOURTRAX Нечистотија Јама Велосипед АТВ Четири Делови

17mm PZ17 Хидрати Carburetor Кабел Логор Гориво Вредност За Хонда TRX 70 ATC70 CT70 C70 FOURTRAX Нечистотија Јама Велосипед АТВ

DEN 1238.40
Количина на стоки


НОВИ Carburetor за ХОНДА TRX 70 ATC70 CT70 C70 FOURTRAX
Carburetor(17 MM),се вклопуваат со 38 MM филтер за воздух,заедно со масло прекинувач,рака задави за Dirt bike,одговара за ATC70 TRX70 CT70 C70
Им даде на вашиот компјутер на нови моќност и вртежен момент тоа навистина го заслужува, и се повеќе да се забавуваат со моќта на вашиот прст совети.
Реден Број CA6171 Carburetor Дијаметар(mm) 17 Надворешниот Дијаметар на Филтер за Воздух(mm) 35 Гром Дупка Растојание(mm) 42 Главна Џет(dmm) 68 Пилот/Бавно Џет(dmm) 34 Белешки Кабел Логор + Гориво Вентил

Име На Модел:
CA6171
Бренд Име:
CSPART
Тип На Објект:
Carburetor
Специјални Функции:
Carburetor
R

Тие исто така купуваат со овој производ