.

.

2 Пакет Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-645 XL СТР-645XL СТР 645 PG645 Pixma MG2460 MG2560 MG2960 MG2965 MG2400 MG2580

2 Пакет Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-645 XL СТР-645XL СТР 645 PG645 Pixma MG2460 MG2560 MG2960 MG2965 MG2400 MG2580

DEN 1527.00
DEN 1775.52
-14 %
Количина на стоки


Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
СТР-645 XL
Црна
1
15ml
CL-646 XL Три-Боја
1
15ml
Се Користи За Канон Принтер Модел :
Pixma MG2460 MG2560 MG2960
MG2965 MG2400 MG2580
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
R

Тие исто така купуваат со овој производ