.

.

нови Conjoined Бетмен Костими за деца Cosplay Костим Фенси се облекуваат за ноќта на Вештерките Партија декорација материјали подароци на децата

нови Conjoined Бетмен Костими за деца Cosplay Костим Фенси се облекуваат за ноќта на Вештерките Партија декорација материјали

DEN 1195.68
Количина на стоки

Нови Cosplay Костим Conjoined Бетмен Костими за деца Фенси се облекуваат за ноќта на Вештерките Партија декорација материјали подароци на децата на Еден сет вклучуваат : Леотар + шапка + појас + наметка. Големина информации : (ве молиме да обрнете внимание на големината кога ќе се нарачување) : (1 инч=2.54 см, бидејќи рачни мерења, околу 2~3 cm отстапување е нормален) големина M : погоден за висина 105cm-120cm детето; големина L : погоден за висина 120cm-130cm детето; големина XL : погоден за висина 130cm-140cm дете; Имајте на ум : (1) Cosplay костими, главно, се фокусираат на сцената ефект, па ако треба висок квалитет на облека, ве молиме претпазливи да се купи. (2) На боја може да се има на хроматските аберации, бидејќи различна резолуција прилагодувања на различни PC монитор и светлината ефект, ве молиме да се разбере.

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Се поставува
Посебни Употреба:
Носии
Број На Модел На:
Нови
Пол:
Унисекс
Одделот За Името:
Деца
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Извор Тип:
празник
Материјал:
Полиестер
Знаци:
Бетмен
R

Тие исто така купуваат со овој производ