.

.

Цинк легура pendant конектори накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм бесплатен превозот лак дланка

Цинк легура pendant конектори накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм бесплатен превозот лак дланка

DEN 230.40
Количина на стоки


Реден Број : 10 компјутери/многу
Предмет БР. : 000008
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : АНТИ БРОНЗА
Објектот Големина : 24*38 mm(1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Beadalon
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Должина:
3.8cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
2.4cm
Производ Карактеристики:
Лак дланка
Број На Модел На:
000008
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ