.

.

YACKALASI Натопи Боја Ombre Дополнителните Tassel Мека Rayon латинска Ресни Танц Облечи Средување на Самба Здолниште Tassel Розова/Црна 25CM

YACKALASI Натопи Боја Ombre Дополнителните Tassel Мека Rayon латинска Ресни Танц Облечи Средување на Самба Здолниште Tassel Розова/Црна

DEN 1121.00
DEN 1274.40
-12 %
Количина на стоки

дворот двор
25 Cm Tassl Од Розова и Црна, како што е подолу :

Тип:
Fringe
Употреба:
Декоративни,Домашен Текстил,Завесата
Материјал:
100% Rayon
Бренд Име:
Yackalasi
Број На Модел На:
Joyworld
R

Тие исто така купуваат со овој производ