.

.

Фацетирани Природни Pyrite 12mm Круг Монистра за модата, накит 5 насоки по многу Бесплатен Превозот

Фацетирани Природни Pyrite 12mm Круг Монистра за модата, накит 5 насоки по многу Бесплатен Превозот

DEN 2473.00
DEN 2688.00
-8 %
Количина на стоки

00 /многу
10 парчиња / многу
Висок Qualtiy 4x6mm Природни Lapis Lazuli Rondelle Монистра Бесплатен Превозот САД$ 93. Само треба на слики или примероци.00 /многу
20 парчиња / многу
18x13 трговија на Големо шарени Кристал tear drop монистра 16 инчи по string Бесплатен превозот Полу-скапоцени камења лабава монистра US$ 7. Ние ќе направиме се што можеме за да се направи тоа право за вас.Ние ќе pack предмети професионално.
12mm Фацетирани Pyrite Круг Монистра
Dscription :
Материјал
Pyrite
Боја
Како Слики
Големина 12mm
Повеќе Детали
40cm по влакно
Пакување : Стоки за испорака се спакувани во OPP вреќа прво,завиткани од меур торба, а потоа се стави во дебел картон.
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.00 /многу
5 парчиња / многу
Сребро позлатен Два Прстени Црна Drusy Ахат Pendant за DIY Мода Накит Одлуки 5 pc/многу Бесплатен Превозот САД$ 47. Тоа обично трае 7-25 дена или повеќе за да се дојде.
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Ние брод на светот
Други Предмети Што Може да се Допаѓа : (ве Молиме да ја посетите нашата интернет продавница да ги види овие предмети)
Пинк Море Бамбус Корални 4x6mm Барел Монистра 10 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 52.00 /многу
5 парчиња / многу
8мм Мат Оникс Црвено Carnelian Круг Монистра Досадна Полиран Камен Монистра за Модата, Накит Одлуки 5 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 31.00 /многу
5 парчиња / многу
Висок Квалитет Мешавина боја Drusy Geode Ахат Pendant за DIY Мода Накит Ѓердан Правење 5 pc/многу Бесплатен Превозот САД$ 42.67 /парче
10x14mm трговија на Големо Шарени Кристал грутка монистра 16 инчи по string Бесплатен превозот Полу-скапоцени камења лабава монистра US$ 7. Каде и да живеете, објектот ќе ви стигне безбедно!
Испорака :
**Објектот ќе бидат испратени до вас во рок од 1~2 работни дена по исплата е расчисти на продавачот страна.00 /многу
5 парчиња / многу
Сина Тигар Око Камен 10мм Круг Монистра за Модата, Накит Одлуки 16 инчи по влакно 5 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 46.00 /многу
10 парчиња / многу
5x8mm Црвени Корални Барел Монистра 10 насоки по многу Бесплатен Превозот САД$ 84. Како превозот може да биде малку се разликува поради фактори како што се царината, превозникот рутирање, пакет сообраќај, и други непредвидени фактори.00 /многу
5 парчиња / многу
Два Прстени Црна Drusy Geode Ахат Приврзоци Накит Конектор за DIY Мода Накит Одлуки 5 pc/многу Бесплатен Превозот САД$ 30.00 /парче
15x38mm atural Рок Дел Кристал Точка Злато Позлатен Кварц Монистра Pendant за Модата, Накит Слободни Shiping 10 компјутер по многу US$ 33.
Специјална Услуга :
Ако сте во потрага за некои посебни предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,ние сме добри во наоѓање на овие објекти за вас!
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.67 /парче
10мм трговија на Големо шарени Кристал монета монистра 16 инчи по string Бесплатен превозот Полу-скапоцени камења лабава монистра US$ 7. Ако не го добиете вашиот стоки во рамките 30days.
* Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме ги споделите со нас. Ако објектот има квалитет прашање, ние ќе се разменуваат за добар квалитет (ако е достапна)или да ви даде надоместок.

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
12m
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
круг монистра
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
12mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ