.

.

Памук Восок Мозок, Црн, за 0,7 mm во дијаметар, за 430m/пакет

Памук Восок Мозок, Црн, за 0,7 mm во дијаметар, за 430m/пакет

DEN 168.00
DEN 240.96
-30 %
Количина на стоки


Памук Восок Мозок, Мушка Кабелот. Големина : 0.7 мм во дијаметар секое влакно, за 430m/bundle Wax Мозок е за поздравување од страна на клиентите за своите предности на затегнувачка цврстина, висока отпорност и nonelasticity. И само за овие видови на имот, восок мозок е широко uesd за шиење на чевли, reticule, artware, кеси, и така натаму. Ве молиме да биде топло напомене дека постојат пет мали снопови во еден голем пакет. Секоја мала bunle е lengh е за 86meter.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
430cm
Објектот Дијаметар:
0.07cm
Објектот Ширина:
0.07cm
Производ Карактеристики:
DIY
Објектот Тежина:
268g
Накит Наоди Тип:
Кабли
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
YC0.7mm131
Материјал:
Ткаенини
жица големина:
0.7 mm
Материјал:
восок памук кабелот
единица:
1Bundle
Употреба:
Thread & Кабелот
боја:
Црна
Големина:
430m
R

Тие исто така купуваат со овој производ