.

.

3 Копче за Злато Flugelhorn Бб Копчињата Со Flugel рог Случај Понесе 11mm Бел 160mm

3 Копче за Злато Flugelhorn Бб Копчињата Со Flugel рог Случај Понесе 11mm Бел 160mm

DEN 18194.00
DEN 19152.00
-5 %
Количина на стоки

Рогот карактеристики на monel вентили, активирањето На 3 Вентили, со совршен intonation и многу добар квалитет. Ние веруваме дека нашата комуникација ќе slove проблем за вас.ви благодариме
Други повеќе земји брод слободни,ако не бродот до земја, ве молиме контактирајте saler се распрашува превозот цена. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Се надевам дека секој клиенти среќен шопинг на нашата продавница.
Сите музички инструмент бродови во рамките на 15-20 дена,ве молиме купувачот белешка и да се прошири на пратката датум на 15-20 дена,ве молиме контактирајте со saler.Ве молиме не го остави какви било негативни или netural повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress без комуникација,ви благодарам. Кога ќе се направи ред,ве молиме изберете превозот начин кој сакате на нашата веб продавница
2 Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . Ви благодариме за вашиот разгледа нас.итн
1 Превозот Услови
Царинската даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест.Ние одговори на пораки понеделник-петок за време на редовните деловни часа, а повеќето пораки се одговори во рок од 1-2 дена. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плаќа на вашата страна. Се надевам дека секој клиенти може да ја напушти 5 ѕвезди оценка позитивни повратни информации. Состојба : Сосема Ново Ниво : Професионални Материјал : високо квалитетен Жолта Месинг phosphor бакар подесување цевка Површина : Злато Тон : Бб Клипот : Monel Вентили Активирањето На 3 Вентили Лесно да се тип,непречено да се игра Бел дијаметар : 160mm Понесе големина : 11mm Удобно копче инлеи направени од имитација мајка на peal
Додатоци : Слободен издржливи и заштитни тежок случај Слободни Сребро Позлатен Отворот Слободни ткаенина за Чистење, Бела golves. Ве молиме слободно контактирајте со нас на што се Должи на разликата на временската зона меѓу Кина и вашата локација, понекогаш одговори на вашата порака ќе биде одложен со 6-10 часа.Знаете какви било негативни или netural или спор ќе му наштети bothsides,и нема да проблемот навистина се sloved.
Повеќе производи
Ова е Сосема Нов одличен изглед и се огласува Flugehorn, Ова добро направена рачно изработени инструмент, како и направени од Жолта Месинг материјал. Ви благодариме!
. Со децении искуство зад производството на оваа парична казна инструмент, можете да бидете апсолутно сигурни во своите перформанси и издржливост. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад.и тоа нема да ве изневерам. Овој опсег на flugelhorn е постојано обезбедување на инструмент кој врши начин надвор од неговата цена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Обично Ние испрати стоката од DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS, иако тие не се слободни, но можат да уживаат во многу добар попуст.
5 За Нас
Ние сме секогаш нуди најдобар квалитет на производи и услуги на нашите клиенти.

Тон:
Bb
Тело Материјал:
Жолта Месинг
Површината Материјал:
Златен Лак
Број На Модел На:
како се покаже
Pisiton Материјал:
monel вентили
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ