.

.

USB 2.0 Да Ethernet Адаптер Жичана Мрежа Конекција за Rocketfish RF-PCC132

USB 2.0 Да Ethernet Адаптер Жичана Мрежа Конекција за Rocketfish RF-PCC132

DEN 526.00
DEN 571.20
-8 %
Количина на стоки


Answer : ___________________________ Note : Нова точка Никогаш не Се Користи ,Нема Пакет паднав изгледа 90% нови.
не вклучува CD-ROM уред, возачот може да оди на официјалниот веб-сајт за да го симнете
USB 2.0 да RJ 45 адаптер dongle
Поддржува 10/100 Ethernet
Компатибилен со сите PC или Mac системи

Должина на кабел:
Други
боја:
Бела
Бренд Име:
ZUCZUG
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
RF-PCC132
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ