.

.

YOTAT 1set Remanufactured мастило кертриџ PG810 CL811 за Canon PIXMA iP2770 iP2772 MP237 MP245 MP258 MP276 MP287 печатач

YOTAT 1set Remanufactured мастило кертриџ PG810 CL811 за Canon PIXMA iP2770 iP2772 MP237 MP245 MP258 MP276 MP287 печатач

DEN 1473.60
Количина на стоки


Тип : remanufactured мастило кертриџ
Кертриџ модел : за canon стр-810 црна cl-811 C/M/Y
компатибилен печатач :
За Canon PIXMA i P2770, За Canon PIXMA i P2772,
За Canon PIXMA MP237 За Canon PIXMA MP245,
За Canon PIXMA MP258, За Canon PIXMA MP276
За Canon PIXMA MP287, За Canon PIXMA MP486 ,
За Canon PIXMA MP496 За Canon PIXMA MP497,
За Canon PIXMA MX328, За Canon PIXMA MX338
За Canon PIXMA MX347, За Canon PIXMA MX357,
За Canon PIXMA MX366 За Canon PIXMA MX416,
За Canon PIXMA MX426
Пакет содржина : 1 buc за Canon СТР-810 XL Remanufactured мастило патрон 1 buc за Canon CL-811 XL Remanufactured мастило кертриџ
*Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. Ви благодариме!

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
СТР-810XL CL-811XL
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
боја:
c, m, y, k
R

Тие исто така купуваат со овој производ