.

.

ТОПЛА ПРОДАЖБА живописни живот-големина на черепот модел

ТОПЛА ПРОДАЖБА живописни живот-големина на черепот модел

DEN 1872.00
Количина на стоки


ТОПЛА ПРОДАЖБА живописни живот-големина на черепот модел
животот големина, 3 делови

Предмет:
Медицински Науки
Број На Модел На:
HR/104F
Тип:
Скелетот Модел
Модел:
живописни живот-големина на черепот модел
Функција:
животот големина, 3 делови
Сертификат:
ISO9001
Примена:
Медицинскиот факултет и во болница
R

Тие исто така купуваат со овој производ