.

.

Mini. Микро 2.0 mm Т-1 3-Пински Конектор w/.Жица x 10 сетови.3pin 2.0 mm

Mini. Микро 2.0 mm Т-1 3-Пински Конектор w/.Жица x 10 сетови.3pin 2.0 mm

DEN 263.52
Количина на стоки


ОПИС - 2.0 3-Пински Машки Конектор приклучок w/. Жица x 10 компјутери - 2.0 3-Пински Женски Конектор приклучок x 10 компјутери - Кабел Должина : 150mm - Кабел 26 AWG

Бренд Име:
QNTSQ
Големина:
150mm
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
3pin 2.0 mm
3 - Pin Порта:
2.0 mm
Должина на кабел:
150mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ