.

.

1set 4/4 виолина рака врежан виолина главата Вратот fretboard Висок Квалитет

1set 4/4 виолина рака врежан виолина главата Вратот fretboard Висок Квалитет

DEN 1145.28
Количина на стоки


W elcome на нашата продавница. Нашите главни производи се Eelectric Гитара , Гитара Делови, Виолина Делови, Случаи , Електрична Виолина и други музички инструмент . Јас работам во оваа продавница за 20 години. Мојата работа соба и Desgin најпопуларниот Модел предмети . Сите со Висок квалитет и Ниска цена. Ние сме orignal создателот, квалитетот е најдобро а цената е Најдобар !!! Држете шанса.
Се воведе & info : 1set 4/4 виолина рака врежан виолина главата Вратот fretboard Висок Квалитет
Враќање Информации :
Ако не ви се допаѓа мојот објект или постојат некои проблеми на превозот процес. Што може да се забележи мене. тогаш ние може да се добие на најдобриот начин за решавање на проблемите. Можете да се вратите назад кон мене. но, тоа ќе биде под услов кога ќе се добие тоа и јас ќе се врати парите назад кон вас. Но, ве молам не грижете се за тоа, јас ќе се обидам моето најдобро да се заштити објектот. тоа ќе се речиси happend.

Бренд Име:
yinfente
Употреба:
Виолина Употреба
R

Тие исто така купуваат со овој производ