.

.

Лубеницата Црвени Пластични Полиетиленски Течност Јапонија Тип 10cc Издавање Шприц Крајот Капа за Шприц Барел Пакување од 100

Лубеницата Црвени Пластични Полиетиленски Течност Јапонија Тип 10cc Издавање Шприц Крајот Капа за Шприц Барел Пакување од 100

DEN 376.00
DEN 404.64
-7 %
Количина на стоки


Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црвена Лубеница
Модел : 10cc
Тип : Јапонија Тип
Големина : 18.3 x 8.4 mm/0.72 x 0.33 инчен(Max. OD x H)
Тежина : 56g
Карактеристики :
1.Погоден е за 10 cc Јапонија Тип на гума, цевка
2.Дизајниран за чување на материјалот во внатрешноста на шприц од лекување
3.Тоа се користи за запечатување на крајот на Шприц Барел
4.Таа е направена од високо квалитетни пластични и долго performence
Пакет се вклучени :
100 x Издавање Шприц Крајот Капи

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
10CC
Тип:
Моќ Алатка Делови
R

Тие исто така купуваат со овој производ