.

.

30 компјутери/многу, Chiffon чипка rosette Цвеќиња Еластична headband Коса, лак

30 компјутери/многу, Chiffon чипка rosette Цвеќиња Еластична headband Коса, лак

DEN 841.00
DEN 1051.20
-20 %
Количина на стоки

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. оставајќи вашиот позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети ако предмети сте примиле е задоволувачки.
Кина Пост или Хонгконг пост : 30 дена или повеќе за време на сезона. Ви благодариме за вашето разбирање. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот. За Египет, Јужна Америка и Италија, тоа можеби се земе 7-30 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
Плаќање :
Прифаќаме само Зачувам тука
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
1, Состојба : 100% нови
2, Ние ќе ви испратиме секоја боја во просек .
Пакување :
1. За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата. Ве молиме ни e-mail во рок од 24 часа по приемот на објектот.
На Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail.
Тоа ќе потрае 7-20 дена.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние?ќе се обидеме потрудиме да се направи вашата шопинг искуство со нас добра.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги. Или ако имате било барање , ве молиме оставете порака кога ќе го поставите цел .
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС .
UPS-от, DHL, TNT,FEDEX : 3-5 дена пристигна . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
6, answer : ___________________________ Note : сите фотографии се преземени според вистински производи . Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Многу ви благодариме за вашето купување!
.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.
3 , Големина : цвет - дијаметар е околу 10cm
4, Количина : 30pcs/број ( 15 бои мешани )
5, Функција : мека mateial , убава и прекрасна за вашите бебиња .

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Headwear
боја:
15 бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ