.

.

2 Црна Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-840 XL СТР-840XL СТР 840 PG840 Pixma MX398 MX378 MX438 MX458 MX518 MX528 Инкџет

2 Црна Remanufactured Мастило Касети За Canon СТР-840 XL СТР-840XL СТР 840 PG840 Pixma MX398 MX378 MX438 MX458 MX518 MX528 Инкџет

DEN 1444.00
DEN 1679.52
-14 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
СТР-840 XL
Црна
2
15ml
CL-841 XL Три-Боја
0
15ml
Се Користи За Канон Принтер Модел :
Pixma MG2180 MG3180 MG3580 MG4180 MG4280
MX398 MX378 MX438 MX458 MX518 MX528
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
R

Тие исто така купуваат со овој производ