.

.

Бесплатен Превозот!Возрасни Балет Грб,Тела Со Памук Обвивка ;Мажи Танц Носии;Балет Танц Носат ;Балет Класичен Капут Човек-1

Бесплатен Превозот!Возрасни Балет Грб,Тела Со Памук Обвивка ;Мажи Танц Носии;Балет Танц Носат ;Балет Класичен Капут Човек-1

DEN 12432.00
Количина на стоки


Точка Бр : BLM001
Возрасни Големина : XS,S,M,L,XL,2 XL
Детето Големина : 2 XS(8),3 XL(10), 4 XL(12),5 XL(14),6 XL(16)
Материјал : Синтетички ткаенини , дебел памук обвивка , везови , рака beading декорација
*Ние го прифаќаме клиент големина;Ако вие може да обезбеди големина(биста, половината, колковите) за нас.
Превозот методи, е DHL, EMS, Epacket и SAGAWA.
Ние сме во можност да организира испорака до сите краишта на Светот
Објектот ќе бидат означени како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК и ПОТЦЕНЕТИ во фактура за да се помогне во избегнувањето на царина .
Ако имате други прашања или сакате да го купите во големи количини,
Кога објектот е доставена, ние ќе ви испратиме следење на број. Everthing поврзани со превозот се згрижени од нас. Без Нервози Е Потребно!
Времето за испорака зависи од 7working дена до 30 работни дена за различни предмети(класични
Балет туту потребите 30 работни дена,dancwear и чевли потребите 7~15 работни дена).
1) EMS и e Packet : 5-10days
2) Кина Пост Воздух Mail : 10-25days, во зависност од различни региони.
3) Нормално ние ќе го избере ЕМС или epocket forsmall цел, во зависност од цел износ.
Љубезно ве молиме да остави позитивни повратни информации со 5-ѕвезда ако сте задоволни со купување.
Ве молиме контактирајте со нас за враќање или замена ако не сте задоволни со она што го добив.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите за вас и целосно да ви помогнат во целиот процес.

Големина:
XS, S, M, L, XL
Материјал:
Памук
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
човекот-1
Танц Тип:
Балет
Бренд Име:
swangirldance
R

Тие исто така купуваат со овој производ