.

.

Црна Remanufactured Мастило Касети Кертриџ За Леново 11 &13 11B 13C 3310 3300 3210 3200 2210 2200 M720 M620E инк-џет Печатач

Црна Remanufactured Мастило Касети Кертриџ За Леново 11 &13 11B 13C 3310 3300 3210 3200 2210 2200 M720 M620E инк-џет Печатач

DEN 703.00
DEN 817.92
-14 %
Количина на стоки


започнете
крајот
Компатибилен За
Боја
Количина
Капацитет
11 B
Црна
1
15ml
13 C Три-Боја
0
15ml
Се Користи За Леново Печатач Модел :
3310/3300/3210/3200/2210/2200/M720/M620 итн
Не сите печатач модели се наведени тука.
Ако имате било какви прашања за тоа дали вашиот печатач може да се користи на касети,
ве молиме контактирајте со нас
Совети : 1, производот е remanufactured производи! На Дефинитивно не е нов оригинален производ! На појавата на производот ќе има некои проблеми, но апсолутно не влијае на користењето. Ако не можете да го прифати тоа, немојте да се купат 2, ве молиме проверете печатач во внатрешноста на кертриџ модел, а потоа се купи соодветните кертриџ, не само да се погледне на печатач модел, лесно може да тргне наопаку!

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
R

Тие исто така купуваат со овој производ