.

.

8*13mm 180pcs/пакет,12colors Акрилик Teardrop Rhinestones,Чувствувате Тајван Акрилик Рамен Грб Rhinestones

8*13mm 180pcs/пакет,12colors Акрилик Teardrop Rhinestones,Чувствувате Тајван Акрилик Рамен Грб Rhinestones

DEN 234.00
DEN 275.52
-15 %
Количина на стоки


Високо се препорачува да се рака-мијат било предмети со залепени rhinestones. За перење со мала тежина облека.33 /пакет
СУПЕР СЈАЈНИТЕ 2028 Кристал/Заоблачено Рамен Грб Кристали Камења Не амбуланта корегирање Rhinestones .
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.
Политика На Враќање
· Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.
· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас. На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас!
· Вашето задоволство е наш врвен приоритет!
.
· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.
· Во рок од 5 дена, доколку објектите не се компатибилни, употребливи или оштетен, но не сте задоволни со нив, да се дозволи да се врати предметите во нивните оригинални пакети и добри услови за 100% враќање на парите, со исклучок на трошоците за превозот и ракувањето со такси.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.56 /пакет
Бесплатен Превозот!Кристално Јасна AB Flatback Не амбуланта корегирање(Помине Уметност) Rhinestones(SS3 SS4 SS5 SS6 SS8 SS10 SS12 SS16 SS20 SS30 ss34 ss40) САД$ 4. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа.48 /пакет
Да се перат :
Ова е да им помогне на вас со перење Не hot fix кристал облека, овој компоненти и дизајн се перат. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата.
Добредојдовте на ECR Мода продавница
Ако сакате да се купи други производи, ве молиме да ги наведете :
Бесплатен Превозот~4mm,6mm,8mm Мешавина Боја Кристал Круг Монистра,5000 Кристал Монистра Додатоци US$ 9. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба.98 /пакет
СУПЕР СЈАЈНИТЕ 2028 ВИНОЖИТО Рамен Грб Кристали Камења Помине Уметност Не амбуланта корегирање Rhinestones . Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.33 /пакет
4mm,6mm,8mm,10мм,12mm Лабава имитира Стакло Бисери круг монистра Бесплатен Превозот САД$ 7.
· Ако објектите се спроведува за време на празници, на превозот датум ќе биде одложен.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. Овозможи облека да се излади пред да наполнат десната страна надвор или најдобро е да се линија сува. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе трае 3-5 дена, пред да се дојде на пратката.

Тип На Производ:
Rhinestones
Техника:
Лепак За
Материјал:
acryl
Големина:
8*13mm
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
Акрилик Кристал
занаети:
лепак
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Обликот:
teardrop
is_customized:
Yes
боја:
Мешани Бои
R

Тие исто така купуваат со овој производ